Voditelj područja (Sisačko-moslavačka, Zadarska, Koprivničko-križevačka, Krapinsko-zagorska županija)

Koprivnica,Krapina, Hrvatska

VODITELJ PODRUČJA (M/Ž)
Lokacija: Sisačko-Moslavačka

Nudimo Vam

  • organizirane obuke za nove zaposlenike
  • novčani bonus za realiziranu preporuku novih kandidata
  • mogućnost dodatne zarade kroz transparentan sustav bonusa
  • mogućnost dobivanja dodatne mjesečne plaće kroz poseban program nagrada-Najbolja prodavaonica mjeseca
  • mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme
  • mogućnost napredovanja, interne promocije
  • po želji, mogućnost putovanja i prilika za rad u drugim gradovima RH uz osiguran smještaj
  • dodatno plaćen rad nedjeljom
  • naknada za prijevoz
  • božićnica, uskrsnica, naknada za rođenje djeteta
  • dar za prvašiće i slobodan dan za prvi dan škole
  • jubilarne nagrade
  • zanimljiv, dinamičan i raznolik posao
  • mogućnost rasta i razvoja unutar kompanije

Vaše odgovornosti

kontroliranje svih procesa u poslovnicama na dodijeljenom području

redovito obilaženje poslovnica na dodijeljenom području                                                                                       kontroliranje i upravljanje zalihama unutar poslovnica u dodijeljenom području                                               administracija vezana uz poslovnice ( raspisi, korekcije plaća, uručivanje ugovora)                                           provođenje edukacija zaposlenika u poslovnicama, sudjelovanje u izradi edukacijskih programa za djelatnike, te predlaganje motivacijskih tehnika u suradnji sa odjelom Ljudskih potencijala, vršenje selekcije i zapošljavanje kandidata za poslovnice u dodijeljenom području                                                                                                                 praćenje radnog učinka zaposlenika te predlaganje internih promocija                                                               provođenje inventura ( godišnje, primopredajne, likvidacijske)                                                                             organiziranje poslova vezanih uz otvaranje novih poslovnica, sudjelovanje u otvaranju novih poslovnica i njihovom preuređenju                                                                                                                                                     po potrebi odlazak na ispomoć na druge terene                                                                                                       kontrola i implementacija planograma                                                                                                                   planiranje i kontrola prodaje, sati i produktivnosti na dodijeljenom području                                                     analiziranje izvještaja i planiranje potrebnih akcija za poboljšanje rezultata                                                         obavljanje poslova ovlaštenika poslodavca u oblasti Zaštite na radu  organiziranje rada i praćenje kvalitete provođenja procesa i zadataka unutar sektora organizacijske cjeline za koju je odgovoran

Od Vas očekujemo

  • VSS društvenog smjera
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Iskustvo u radu s ljudima i vođenju tima
  • Iskustvo u direktnom radu s kupcima
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje Engleskog jezika
  • Analitičnost
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Organiziranost, sistematičnost i pouzdanost u izvršavanju zadataka na vrijeme

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji